Hakkımızda

       KALAYCIOĞLU MAKİNA SANAYİ, 1988 yılında Türkiye sanayisinin eksikliğini duyduğu zımpara ve polisaj makinalarının imalatı konusunda faaliyet göstermek amacıyla tamamen Türk bilgi ve emeğiyle kurulmuştur. Şirketimiz ilk yıllarında manüel ve yarı otomatik zımpara ve polisaj makinaları üretimi yapmış ve sonrasında yoğunlaştırarak sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları sayesinde tam otomatik makinalar ile özel tasarım makinalarını da üretim grubuna katmıştır.
       Kısa bir zaman içinde büyük çapta yatırım ve büyüme sağlanmış ve KALAYCIOĞLU MAKİNA, adını sektörün rakipsiz lideri olarak yazdırmıştır. Şirketimiz 90?lı yılların sonunda yaşanan küresel ekonomik darboğazdan oldukça etkilenmiş ve küçülme ile Ar-Ge yoğun çalışmalara ağırlık vererek kriz dönemini atlatmayı başarmıştır.
       Pek çok sanayi sektörünün fabrikasyon imalatları içerisinde zımpara ve polisaj makina gruplarının metal sıvama ( metal spinning ) makinalarıyla çeşitli şekillerde bağlantılı olmaları bizleri de bu alanda faaliyet göstermeye yöneltmiştir. Bu maksatla KALAYCIOĞLU MAKİNA SANAYİ öncelikle sıvama sektörünün eksikliğini duyduğu Metal Sıvama Tornası'nın imalatına başlamıştır.
       KALAYCIOĞLU MAKİNA SANAYİ, üretim kalitesinde daima en üst çizgiyi oluşturma, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki azami titizlik ve her zaman yenilikçi Ar-Ge çalışmaları içinde olma anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

KALAYCIOĞLU MAKİNA SANAYİ
Her hakkı saklıdır! - İzinsiz Kopyalanamaz.
Kürkçüler Cad. Fazil Sok. No:8 34776 Y.Dudullu Istanbul TÜRKIYE

Hosting ve Sunucu Kiralama - Web Tasarım - Ak Webtasarım - Site Haritası

  • Tel : +90 216 540 11 70
  • Fax : +90 216 540 11 71
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin.